ריהוט רחוב

ריהוט רחוב תופס תאוצה בשנים האחרונות, ואנו נתקלים בו גם כחלק מעיצוב בתי מגורים, מסעדות ופאבים, גינות, מרפסות סגורות, ומיקומים נוספים. ריהוט שכזה נותן אווירה ייחודית ומעניינת, ולעתים 

סוגי ריהוט רחוב

פעם, היינו יכולים ליהנות מישיבה על ספסלי רחוב, רק בזמן שהיינו מטיילים ברחוב. היום? אין הכרח בכך כלל. המגמה העיצובית של רהיטי הרחוב הולכת ומתפשטת, ואנו יכולים למצוא גם בבתי מגורים, פינות ישיבה במסעדות, ואפילו מסדרונות בית ספר- פריטי עץ שמקנים אווירה של סביבת רחוב. פינות ישיבה מסוגים שונים, שולחנות פיקניק, ספסלי עץ, שולחנות עץ נמוכים, ועוד, הם רק חלק מהפריטים שניתן למצוא אצל חברות ונגריות העוסקות בעיצוב רהיטים מעץ.
מוצרים נוספים המעוצבים בעץ ומקנים אווירת רחוב, הם לדוגמה מיטות ילדים מעץ בצבע טבעי או צבוע, ארגזי אחסון דקורטיביים מעץ, שיכולים גם לשמש כמושב או שולחן בזמנם הפנוי, נדנדות גינה, אדניות לפרחים או לצמחי תבלין, ועוד.

ספה

היכן ניתן לשלב ריהוט רחוב?

כפי שבוודאי הבנתם בין השורות – ניתן לשלב כיום ריהוט כזה כמעט בכל מקום. מדובר במגמה מתפשטת שניתן למצוא כמעט בכל מקום, ולא לשווא. אי אפשר להתעלם מהעובדה – שריהוט רחוב טומן בחובו משהו מיוחד, מעניין ומזמין. שילוב של ריהוט רחוב, בתוספת נגיעות עיצוביות צבעוניות ששוברות את המסגרת, מביא לסביבת המחייה שלנו פריטים מעניינים ואטרקטיביים. כמעט בכל פאב בתל אביב, נוכל למצוא היום מספר פינות ישיבה שמעוצבות בעזרת ריהוט רחוב, ונראה שפריטים אלו משתלבים באופן מושלם באווירה. גם בתי מגורים כבר לא מגבילים את ריהוט הרחוב אך ורק לגינה עצמה, ונוכל למצוא בבתים רבים פינות רביצה, פינות "זולה", שולחנות אירוח נמוכים מעץ ופריטים נוספים, הממוקמים בתוך הבית עצמו או במרפסת מקורה.

לפני שרצים לקנות

מעבר לקונספט העיצובי המעניין ללא ספק, נרצה לבחון את עצם השימוש הצפוי לאותו פריט ריהוט. במידה ומדובר בישיבה ממושכת או באירוח, נעדיף למשל פינת ישיבה המגיעה עם ריפוד, ופחות נעדיף ספסל רחוב כמו שהוא – המיועד למנוחה קצרה לעוברים ושבים. כמו כן, שולחנות נמוכים למשל – יתאימו במקומות כמו גינה או פינת קפה, ופחות יתאימו לעבודה ממושכת או אכילה.

לסיכום, פעם מקומו של ריהוט הרחוב היה ברחוב בלבד. נגריות או מפעלים שעיסוקם עיצוב וייצור רהיטי רחוב, דוגמת ספסלים ושולחנות פיקניק, לרוב סיפקו שירות למועצות מקומיות ועיריות. היום נוכל למצוא בשוק עסקים רבים הפונים אל הלקוח הפרטי, היות ומגמת ריהוט הרחוב הולכת וחודרת גם אל סביבות המגורים. נוכל למצוא ריהוט כזה גם במקומות שלכאורה הוא אינו קשור אליהם. הייחודיות של שילוב ריהוט רחוב בסביבות מגורים, בתי קפה, מסעדות ופאבים, מקנה אווירה ייחודית ומזמינה, ונראה שהיא מתקבלת בטבעיות כחלק מהנוף.

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מחשב נייד
כללי
איך חוסמים באינסטגרם משתמשים

אינסטגרם הפכה להיות אחת האפליקציות המובילות, מבין האפליקציות שאנו עובדים באופן קבוע, כמו ווצאפ, וואיז ואפליקציות דומות. כל עסק מבין היום את החשיבות של שימוש במדיה חברתית ומשקיע בזה המון

משפחה מבוטחת
ביטוחים
מאיזה גיל מומלץ לעשות ביטוח?

רכישה של פוליסת ביטוח היא מומלצת מגיל לידה, וזאת לאור המצב במדינת ישראל אשר מחייב הרחבה של פוליסות בכדי להיות בטוחים כי בעת הצורך, תהיו מוגנים. להלן כל הפרטים. רכישת