כך תוזילו את תשלומי הביטוחים שלכם – איתור כפל ביטוחים דרך הר הביטוח

אם היינו עושים סקר על הידע וההיכרות עם הביטוחים עליהם כל אחד משלם, סביר להניח שרוב האנשים היו עונים תשובות שנעות בין לא יודע בכלל ליודע בערך. תחום הביטוחים, ובפרט ביטוחי החיים והבריאות לא נמצא לרוב ברשימת הדברים עליהם אנו במעקב, מה שהופך אותו לתחום בעייתי.

כסף רב מן הנדרש הולך על כפל ביטוחים, ביטוחים יקרים ולא מותאמים וביטוחים מיותרים. במאמר זה נציג את הדרכים להוזיל את תשלומי הביטוחים שלכם על – ידי איתור כפל ביטוחים.

 

הר הביטוח – איתור כפל ביטוחים

בעקבות בדיקה שנעשתה על – ידי רשות שוק ההון, בה התגלו 6.5 מקרים של ביטוחים כפולים, הוחלט על הקמת בדיקה המאפשרת אומדן של הסכומים אותם אתם משלמים על ביטוחי החיים והבריאות, אומדן להוזלת המחירים ואף סעיפים נוספים שרצוי לשים לב אליהם. ריכזנו עבורכם את כל מה שחשוב לדעת על איתור כפל ביטוחים, ואיך בדיקה זו תעזור לכם להוזיל את תשלומי הביטוחים שלכם.

 

מהו כפל ביטוחים ואיך זה קורה

כפל ביטוחים הוא מצב בו אדם מבוטח ביותר מביטוח אחד (בכמה חברות שונות). למשל, אדם יכול להיות מבוטח בכמה פוליסות של ביטוחי חיים בעלי אותם כיסויים, ובעצם – לשלם סכום גדול של כסף ללא סיבה. מצב בו יש כפל ביטוחים יכול לקרות בעת רכישת ביטוח חדש (לאור מבצע משתלם או נציג משכנע מחברת הביטוח)  וללא ביטול הביטוח הקודם.

אין אף גוף המחויב להודיע לכם על כך, ולכן צרכנים רבים משלמים על כמה וכמה ביטוחים במקביל.

 

הפתרון לבעיה – בדיקת הר הביטוח

בדיקת הר הביטוח ללא עלות נוצרה בשביל למנוע מצבים דומים. הבדיקה מפיקה דו"ח בו מוצגים הביטוחים והפוליסות שבידיכם. הדו"ח המופק לאחר הבדיקה מציג, מעבר לביטוחי החיים והבריאות, כמה נתונים חשובים שיכולים לחסוך לכם כסף רב:

  • ביטוחים כפולים
  • ביטוחים מיותרים (כאלה שאין לכם צורך בהם)
  • ביטוחים יקרים יתר על המידה / לא מותאמים למצבכם

 

איך ניתן להוזיל את תשלומי הביטוח לאחר איתור כפל ביטוחים?

מאחר וביטוחים כפולים גורמים לכם לשלם כסף על ביטוח אחד (לפחות) שאין לכם שום צורך בו, ריכוזם בדו"ח מסודר וטיפול מסודר בהם מול חברות הביטוח יכול לחסוך לכם כסף רב.
בנוסף לבדיקת הביטוחים הכפולים, ישנם מספר נתונים המוצגים בדו"ח ויכולים לסייע לכם לחסוך כסף בנוסף:

  • הנחות קיימות בשוק – לאור התחרות הקיימת בשוק בין חברות הביטוח, ניתן להוזיל מחירי ביטוח בעד 50% נוספים.
  • ביטוחים לא מותאמים – לעתים רבות, נמכרים ביטוחים בשוק אשר לא מותאמים לאדם ולמצבו הבריאותי, מכיוון שאילוצים והיסטוריה רפואית מכתיבים את המחיר לרוב. רצוי לוודא כי מחיר הביטוח מותאם למצבכם, ושלא נגבה מכם סכום גבוה מהנדרש.

פאזל של שטר

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
7 כלים שימושיים לקידום אתרים

להצליח בקידום אתרים יכול להיות קשה ומאתגר – בעיקר אם התחרות קשה ומילות המפתח לא בדיוק ברורות ובמיוחד אם אתם חדשים לכל העולם הזה. אבל, ישנם המון כלים שיכולים לעזור

חתן וכלה
מסיבות ואירועים
איך להתאים את החגורה לחליפה

חליפה היא אחד מסגנונות הלבוש הנפוצים ביותר בזמן אירועים מכובדים. כל גבר אוהב את הלוק שהג'קט, החולצה המכופתרת, המכנסיים המחוייטים והנעליים המעוצבות נותנים לו, ולמי שמעוניין לקחת את העניין הזה

מה זה קידום אתרים?

קידום אתרים ובשפה המקצועית SEO, מדבר על "אופטימיזציה למנוע החיפוש". כלומר, כיצד לעלות הן את האיכות והן את כמות התנועה של האתר וכן לחשוף את המותג שלך, דרך תוצאות חיפוש

ציפורים
מדור רכב
מה חובה לבדוק כאשר משכירים מנוף?

שכירת מנוף מאפשרת לכם לתת לעובדיכם כלי שיכול לחולל מהפכה ביעילותם, וביכולתם לנצל את זמן העבודה כראוי. השכרת מנוף יכולה לשמש להעברת ציוד כבד לגובה, לעבודות גיזום בצמרות העצים, או