כך תוזילו את תשלומי הביטוחים שלכם – איתור כפל ביטוחים דרך הר הביטוח

אם היינו עושים סקר על הידע וההיכרות עם הביטוחים עליהם כל אחד משלם, סביר להניח שרוב האנשים היו עונים תשובות שנעות בין לא יודע בכלל ליודע בערך. תחום הביטוחים, ובפרט ביטוחי החיים והבריאות לא נמצא לרוב ברשימת הדברים עליהם אנו במעקב, מה שהופך אותו לתחום בעייתי.

כסף רב מן הנדרש הולך על כפל ביטוחים, ביטוחים יקרים ולא מותאמים וביטוחים מיותרים. במאמר זה נציג את הדרכים להוזיל את תשלומי הביטוחים שלכם על – ידי איתור כפל ביטוחים.

 

הר הביטוח – איתור כפל ביטוחים

בעקבות בדיקה שנעשתה על – ידי רשות שוק ההון, בה התגלו 6.5 מקרים של ביטוחים כפולים, הוחלט על הקמת בדיקה המאפשרת אומדן של הסכומים אותם אתם משלמים על ביטוחי החיים והבריאות, אומדן להוזלת המחירים ואף סעיפים נוספים שרצוי לשים לב אליהם. ריכזנו עבורכם את כל מה שחשוב לדעת על איתור כפל ביטוחים, ואיך בדיקה זו תעזור לכם להוזיל את תשלומי הביטוחים שלכם.

 

מהו כפל ביטוחים ואיך זה קורה

כפל ביטוחים הוא מצב בו אדם מבוטח ביותר מביטוח אחד (בכמה חברות שונות). למשל, אדם יכול להיות מבוטח בכמה פוליסות של ביטוחי חיים בעלי אותם כיסויים, ובעצם – לשלם סכום גדול של כסף ללא סיבה. מצב בו יש כפל ביטוחים יכול לקרות בעת רכישת ביטוח חדש (לאור מבצע משתלם או נציג משכנע מחברת הביטוח)  וללא ביטול הביטוח הקודם.

אין אף גוף המחויב להודיע לכם על כך, ולכן צרכנים רבים משלמים על כמה וכמה ביטוחים במקביל.

 

הפתרון לבעיה – בדיקת הר הביטוח

בדיקת הר הביטוח ללא עלות נוצרה בשביל למנוע מצבים דומים. הבדיקה מפיקה דו"ח בו מוצגים הביטוחים והפוליסות שבידיכם. הדו"ח המופק לאחר הבדיקה מציג, מעבר לביטוחי החיים והבריאות, כמה נתונים חשובים שיכולים לחסוך לכם כסף רב:

  • ביטוחים כפולים
  • ביטוחים מיותרים (כאלה שאין לכם צורך בהם)
  • ביטוחים יקרים יתר על המידה / לא מותאמים למצבכם

 

איך ניתן להוזיל את תשלומי הביטוח לאחר איתור כפל ביטוחים?

מאחר וביטוחים כפולים גורמים לכם לשלם כסף על ביטוח אחד (לפחות) שאין לכם שום צורך בו, ריכוזם בדו"ח מסודר וטיפול מסודר בהם מול חברות הביטוח יכול לחסוך לכם כסף רב.
בנוסף לבדיקת הביטוחים הכפולים, ישנם מספר נתונים המוצגים בדו"ח ויכולים לסייע לכם לחסוך כסף בנוסף:

  • הנחות קיימות בשוק – לאור התחרות הקיימת בשוק בין חברות הביטוח, ניתן להוזיל מחירי ביטוח בעד 50% נוספים.
  • ביטוחים לא מותאמים – לעתים רבות, נמכרים ביטוחים בשוק אשר לא מותאמים לאדם ולמצבו הבריאותי, מכיוון שאילוצים והיסטוריה רפואית מכתיבים את המחיר לרוב. רצוי לוודא כי מחיר הביטוח מותאם למצבכם, ושלא נגבה מכם סכום גבוה מהנדרש.

פאזל של שטר

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אנשי שרות
3 שיטות להדברת טרמיטים

למרות שלא הרבה ישראלים מכירים את המזיק הזה או שמעו על טרמיטים בישראל, הם יכולים להפוך לתופעה מאוד לא נעימה אם הם יגיעו אליכם הביתה. טרמיטים עושים נזק רב לרהיטים

קבלת ציוד
אחסון וציוד
האותיות הקטנות – המדריך להתנהלות מול ספקים

כולנו מכירים את הקטע הזה שביקשתי שירות מספק מסויים או חתמנו על חוזה התקשרות עם ספק אחר וברגע האמת, כשהיינו צריכים סיוע בנקודה מסויימת, נתקלנו בהתנהלות לא נעימה ואפילו דרקונית.

בקבוק יין
עוד מידע
בקבוק אקולוגי צ׳יליז Chilly's

בקבוק אקולוגי צ'יליז הינו בקבוק מעוצב וחדשני אשר מאפשר לשמור על חום וקור, מבלי לפגוע בסביבה. כיצד ניתן לרכוש אותו? ובכן, הכירו את אתר קרי אונליין אשר מאפשר לכם לבצע