חנויות האקססוריז לבית מלאות באביזרים קטנים שעשויים להיראות לנו מיותרים. מי שיודעים דבר או שניים על עיצוב אווירה של חלל, ידעו להגיד לכם שמדובר בטעות של מתחילים. שכן, אביזרים אלה קובעים את טון העיצוב בחלל ומאפשרים לכל אחד להכניס את האווירה המתאימה לו. הישארו כאן ותגלו מהם 5 האביזרים שיביאו לשינוי הדרוש בבית שלכם.

 

אביזר מספר 1 – מראה מעוצבת

תשכחו מהמראות המלבניות המשעממות שהיו תלויות בביתכם בעבר. שכן, כיום יש היצע רחב של מראות דקורטיביות שניתן להכין בהזמנה אישית. כך שכל אחד יכול לבחור את המראה שתואמת לסגנון העיצובי שלו, לדוגמא:

  • מראה עגולה
  • מראת אליפסה
  • מראה מחולקת
  • מראה עם תאורת לד

תלייה של מראה בחללי הבית, צפויה להכניס אור ולהביא לתחושת אשליה חיובית של הגדלת המרחב.

מראה מעוצבת

אביזר מספר 2 – נרות

אי אפשר לכתוב מדריך שעוסק באביזרים שמוסיפים אווירה לבית, מבלי לציין הנרות של candle club שמשרים אווירה נינוחה בכל חלל. בירור שערכנו בנושא העלה שיש 2 יתרונות חשובים שבאים לידי ביטוי בעת השימוש בנרות אלה:

 

1. משפרים את מצב הרוח

וודאי תשמחו לשמוע שמי שמחזיקים בנרות ריחניים בחללי הבית, יכולים ליהנות משיפור ניכר במצב הרוח. שכן, ריחות שונים מעלים בנו זיכרונות חיוביים. לכן, מומלץ לבחור מראש בנרות שיש להם ריח שמזכיר לכם חוויות טובות. כך תוכלו לשנות את האווירה ברגע.

 

2. משפרים את איכות השינה

נרות דולקים בבית מקנים תחושת רוגע ומשפרים את איכות השינה.

 

אביזר מספר 3 – תמונות

תליית תמונות יכולה לשפר פלאים את האווירה של הבית. ראוי לציין שהשינוי החיובי יכול לבוא לידי ביטוי במיוחד בעת בחירה בתמונות נוף מעוצבות או בתמונות משפחתיות שיגרמו לכם להרגיש טוב בכל פעם שתביטו בהן.

 

אביזר מספר 4 – קטורת

תרבויות ודתות שונות ברחבי העולם עושות שימוש תדיר בקטורת והסיבות לכך הן רבות. יש המאמינים שהקטורת משמשת לצורכי טהרה וזיכרון. כך שנעשה בה שימוש, כדי להשרות אווירה נעימה בחלל הבית. ראוי לציין שיש דמיון בין השימוש בנרות לקטורת, רק שלקטורת יש חיסרון משמעותי – היא מפיצה עשן סמיך שעשוי להקשות על הנשימה.

 

אביזר מספר 5 – כריות נוי

שמן של כריות הנוי מרמז על התוספת החיונית שהן מעניקות לבית. בחירה בכריות שמתאימות לסגנון העיצובי הקיים בחלל, יכולה לשפר את הנראות של כל ספה וכורסא. מומחים בתחום העיצוב מדגישים שבחירה בכרית נכונה, יכולה להביא לחיבור עיצובי מושלם בין מגוון הרהיטים שקיימים בחלל. כך שנהוג להשתמש בה כדי להתאים בין כמה פריטים בעלי גוונים ועיצובים שונים.

 

לסיכום

אלה היו 5 האביזרים שישפרו את האווירה בכל בית וחלל. בשלב זה אתם מכירים בהם מקרוב, כך שתצטרכו רק לבחור את האביזרים המתאימים לכם ביותר וליהנות מהשינוי שייחלתם לו.

אביזרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *