4 רעיונות ליום הולדת

האם אתם רוצים לערוך לילדכם מסיבת יום הולדת? יכול להיות שאתם מבולבלים ולא יודעים איזה סגנון יום הולדת יתאים לכם ולילדכם? אתם מתלבטים בין יום הולדת בבית לבין יום הולדת במקום מיוחד? תרשו לי בבקשה לנסות לעזור לכם ולמצא את הדברים הטובים והמדויקים ביותר לאירוע. נתחיל מבחירת מקום מיוחד לקיום האירוע, מקום שמציע גם פעילות מיוחדת לילדים ונתגבר בתוכן איכותי נוסף לבחירתכם. 

 

רעיון מגניב למקום

הדבר הבסיסי ביותר הוא מקום לקיום יום ההולדת, אני ממליץ לכם בחום לא לקיים את האירוע בבית, הסיבה המרכזית לכך היא שמקום כמו למשל מתחם קרבות לייזר לילדים, יספק לכם מקום מעולה ליום הולדת, מזון, שתייה ופעילות מרגשת לילדים. מתחם כזה הוא מרחב שמציע משחק עם רובי לייזר מתוחכמים תוך כדי ביצוע משימות מרתקות. המקום עצמו מעוצב כסוג של מבוך דבר המקשה על השחקנים ומייצר משחק מהנה ותחרותי.

 

רעיון לתוכן מפתיע

במידה ותבחרו לקיים את יום ההולדת במקום שמאפשר קיום הופעה אז מה יכול להיות טוב יותר ממופע של קוסם. לול הקוסם הדגול יהמם אתכם במגוון רחב של קסמים מפתיעים – קסמי אש, קסמי מים, ילד מרחף באוויר, שולחן מעופף ועוד הפתעות מתובלות בהמון צחוק. כמו כן, יכול לול הקוסם הדגול לשלב הפעלות מיוחדות שחלקן קשורות לעולם הקסמים המרתק.

 

סליים מכוכב אחר – סדנה לילדים

מרבית ההורים לא אוהבים במיוחד את החומר הדביק ויוצא הדופן הזה ואולם, הילדים אוהבים מאוד להתעסק אתו ובסדנה הזאת הם ילמדו להפיק ממנו דברים מאוד יפים. ישנן סדנאות סליים בהן רוקחים הילדים בעצמם את הסליים מחומרים טבעיים בלבד שאינם מזיקים בשום צורה ולא גורמים לגירויים שונים משום סוג. הילדים ישלבו בסליים ריחות וצבעים מיוחדים ולסיום יארזו את יצירותיהם. לסליים תכונות חומר ייחודיות ולכן הוא נראה כמו חומר מכוכב אחר ומתנהג מעט כמו פלסטלינה.

 

לחגור חגורות ממריאים

תא טייס אמיתי ונייד שמגיע לכל אירוע ומסיבה – הילדים יקבלו הדרכה קצרה ולאחריה יוכלו לעלות לתא הטייס בליווי מבוגר אחד. התא כולל שני מקומות ישיבה כמקובל במטוסים צבאיים. תא הטייס הוא למעשה סימולטור טיסה מתוחכם המדמה טיסה ולפיכך הוא מייצר חוויה אותנטית לילדים. היושב בתא הטייס יכול לבחור כל מדינה בעולם ולטוס מעליה, לנהל קרבות אוויר ולשגר טילים תוך כדי עבודה עם כוונת הטייס. כמו כן, המערכת נותנת לטייס להתמודד עם משימות ואתגרים שהוא בוחר מתוך רשימה. דבר נוסף, במקביל מתבצעת סדנה לבניית מטוסים מגבס וצביעתם על פי תמונות של דגמי מטוסים אמיתיים, חלק מהדגמים גדולים וחלק מהדגמים קטנים.

 

לא עוד יום הולדת

קיים מבחר עצום של רעיונות לימי הולדת של ילדים והחכמה היא לדעת לבחור את הדבר הנכון לילדיכם על פי גילו ועל פי הדברים שהוא אוהב. כך תדאגו שזו לא תהיה עוד יום הולדת.

עוגת יום הולדת

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
הטרדה מינית באינטרנט
עורך דין להטרדה מינית
הטרדה מינית ברשת – איך מתמודדים?

הטרדה מינית ברשת, היא לצערנו תופעה ששולטת במרחב האינטרנט ולא חדלה כבר כמה שנים. במידה וחווינו הטרדה מינית ברשת, יש כמה דרכים להתמודד, ולקבל את העזרה המתאימה. כמובן שכל אדם

משפחה מבוטחת
ביטוחים
מאיזה גיל מומלץ לעשות ביטוח?

רכישה של פוליסת ביטוח היא מומלצת מגיל לידה, וזאת לאור המצב במדינת ישראל אשר מחייב הרחבה של פוליסות בכדי להיות בטוחים כי בעת הצורך, תהיו מוגנים. להלן כל הפרטים. רכישת

חוק ומשפט
חוק ועורך דין
הסכם ממון לאחר החתונה – מתי אפשרי וכיצד נעשה?

בעשור האחרון הולכת וגדלה המודעות הציבורית לחשיבותו של הסכם ממון, שבמרוצת השנים היה נחשב להסכם אינטרסנטי חף מרגשות, שיוצר עורך דין משפחה ממולח. כיום מקבל הסכם הממון ראייה חדשה ומפוקחת

מיקור החוץ ראשית
עסקים
איך הקורונה השפיעה על מיקור החוץ?

מיקור החוץ הוא כלי חשוב ויעיל ביצירת פרויקטים איכותיים אשר מושקעים ומובלים מקצועית בכל תחומי הפרויקט ולא רק בתחום בו החברה עוסקת. האם גם תחום זה הושפע מהקורונה? אם כן,