גידול של כלב מכל סוג, עשוי להוביל להוצאות גבוהות. שכן, כל אחד רוצה להיות בטוח בכך שהוא מעניק לכלב שלו את המוצרים האיכותיים ביותר, החל מריהוט תואם ועד מזון איכותי. יצאנו לבדוק איך תוכלו להוזיל את העלויות (מבלי לפגוע באיכות) וחזרנו עם 4 הטבות שאתם חייבים להכיר וליישם. הישארו כאן ותהיו בטוחים שתחסכו הרבה כסף מעתה ואילך.

 

חיסונים במחיר מוזל

כל אדם שמגדל כלב בביתו, צריך להגיע עמו לווטרינר מוסמך, כדי שזה יבצע את סדרת החיסונים הדרושה (בהתאם להנחיות של משרד הבריאות). מדובר בהליך יקר שצריך להתבצע אחת לכמה חודשים. מי מכם שמכירים בנושא זה מקרוב, יודעים שקבלת הטבה בהקשר זה הינה משמעותית לכל אחד. לכן, בחרנו להציג אותה ראשונה וליידע אתכם שתוכלו לקבל חיסון משושה ב – 150 ₪ בלבד!

חיסונים במחיר מוזל

הנחה על פגישת ייעוץ עם מאלף מוסמך

רבים מאתנו מוצאים את עצמם פונים (לעיתים על סף ייאוש) למאלף מוסמך שיסייע בהליך אילוף מקצועי. מדובר בתהליך שעשוי לסייע בהליכה נינוחה עם הכלב במרחב ציבורי, מניעת נשיכות והתמודדות עם עשיית צרכים בבית. אנחנו כאן כדי ליידע אתכם שתוכלו למצוא שלל הטבות שוות בהקשר זה באתר שנקרא "הנובחים". שם יתאפשר לכם לקבל פגישת ייעוץ חינם לאילוף או 7% הנחה על אילוף שמתבצע במסגרת פנסיון. מי שירצו לבדוק את ההיצע מקרוב, יצטרכו לערוך חיפוש בגוגל תוך שימוש בביטוי הנובחים – הטבות לבעלי כלבים.

 

ייעוץ ראשוני בכל נושא

בעלי כלבים עשויים למצוא את עצמם תרים אחר ייעוץ כללי ומהיר שיעניק תשובה מידית בנוגע לסוגיה מסוימת. אם הייתם בסיטואציה כזו לאחרונה וחיפשתם תשובות ברחבי הרשת (כמו בעלי כלבים אחרים), כדאי שתדעו שיש לנו פתרון מושלם עבורכם שלא יצריך שימוש בארנק. שכן, תוכלו למצוא הטבה שתקנה לכם ייעוץ ראשוני בכל נושא שרק תרצו. לדוגמא:

  • תסמיני מחלה אצל הכלב
  • קושי בחינוך לצרכים ועוד

 

הנחה לרכישה בחנות מקוונת

ההטבה האחרונה שתוצג במדריך זה מתאימה לכל בעל כלב באשר הוא. זו מאפשרת לבצע רכישה מוזלת בחנות בעלי חיים מקוונת. כך שבעצם תוכלו לקנות כל מה שעולה בראשכם ולקבל בסופו של דבר הנחה משמעותית, מבלי להתאמץ. נציין שיש חנויות מקוונות שמעניקות הנחה על הקניה כולה, בעוד חנויות אחרות מציעות הנחה מסוימת לקטגוריה ספציפית, לדוגמא:

  • חטיפים
  • צעצועים
  • רהיטים
  • כלי אוכל ועוד

 

מילים אחרונות לסיום

לא צריך לשבור את הראש בשביל למצוא הטבות שוות לכלבים שלכם. כעת אתם יודעים שיש אתר שמרכז את כל ההטבות הרלוונטיות במקום אחד. בשלב זה נותר לכם רק להיכנס לאתר הנבחר וליצור קשר עם הספקים שמקנים את ההטבות הללו. נאחל בהזדמנות זו שתמיד תמצאו את הדרך הקלה שתאפשר לכם לחסוך בהוצאות מסוג זה.

בעלי כלבים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *