מה העלות של פריצת מנועלים?

בימים האחרונים אנו שומעים על לא מעט מקרים שגרמו למכרים, חברים ושכנים שלנו להזמין פורץ מנעולים ולשלם ביוקר. חבר קרוב שכח את צרור המפתחות בתוך הבית ומצא את עצמו נעול באמצע הלילה. השכנה שלנו גילתה שהמנעול נשבר והיא צריכה להתקין אחד חדש. כל המקרים הללו גרמו לנו להבין כי עלינו להוציא מדריך מקיף בנושא שיציג את המקרים הנפוצים שמובילים להזמנת מנעולן והעלויות שלהם. הישארו אתנו ותקבלו את כל המידע החיוני בנושא.

 

העלות של פריצת מנעולים משתנה ממקרה אחד לאחר

יכול להיות שגם אתם סברתם שהעלות של פריצת מנעול היא זהה בכל המקרים. אנחנו גילינו שמדובר בטעות. שכן, העלות של פריצת מנעולים משתנה ממקרה אחד לאחר. יש מי שצריכים לפרוץ את המנעול ומיד לאחר מכן לבצע החלפה של חלקים, כמו למשל, החלפה של ידית, מנגנון או צילינדר. עובדה זו גרמה לנו להבין כי עלינו לבחון באופן מעמיק את העלויות של ההליך שכולל את ההחלפות הללו. בפסקאות הבאות נציג בפניכם את העלויות השונות של 2 מקרים נפוצים ביותר, כדי שתוכלו לדעת כמה אתם צפויים לשלם.

 

העלות של פריצת מנעול והחלפת ידית

אם אתם צריכים לבצע הליך של פריצת מנעול שבסופו של דבר יהיה גם צורך בהחלפה של ידית, כדאי שתדעו שהמחיר המקסימלי שאתם צפויים לשלם על כך ינוע סביב ה – 370 ₪. בדקנו את הנושא עם מי שביצעו את ההליך בעבר וגילינו שזו העלות הממוצעת. אנו מציעים לכם לקבל שירות אך ורק מגורמים מוסמכים כמו לוקסמיט – פורץ מנעולים. מדובר בעניין חשוב מאוד ואנו נרחיב על כך בקצרה בהמשך.

 

העלות של פריצת מנעול והחלפת מנגנון בדלת פלדלת

יש מי שמגלים כי הליך פריצת המנעול הוביל לצורך מידי בהחלפה של המנגנון. הליך שכזה נחשב לנפוץ ביותר והתשלום עליו נע בין 300 ₪ ל – 850 ₪. ראוי להדגיש כי העלות נכונה למי שיש ברשותו דלת פלדלת. העלות של דלתות מסוג אחר עשויה להשתנות, כך שחשוב לברר את העלות המשוערת מראש במקרים אלו.

 

טיפ חשוב מאתנו: אל תתמקדו בעלות, תתמקדו באיכות

ציינו בפניכם קודם לכן את החשיבות בבחירה בבעל מקצוע מוסמך בתחום זה. עכשיו נרחיב על כך מעט ונסביר כי העניין חשוב בגלל הדברים הבאים:

  1. אתם רוצים להיות בטוחים שמדובר באדם אמין שלא ייקח את המפתח שלכם וישכפל אותו
  2. אתם רוצים להיות בטוחים כי הפריצה לא תפגע בדלת עצמה
  3. אתם רוצים להיות בטוחים שהמנעול החדש יגן עליכם

תערכו בירור אודות בעל מקצוע מומלץ תחילה ורק לאחר מכן, תבררו פרטים על המחיר – כך תוכלו להיות בטוחים.

 

לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את העלויות השונות של פריצת מנעולים. בשלב זה יש בידיכם את כל האינפורמציה החיונית, כך שנותר לכם רק ליישם. נאחל שיהיה בהצלחה!

פורץ מנעולים

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
משקל
עריכת דין
בקצרה ממש – מה אומר חוק חדלות פירעון?

שמעתם על חוק חדלות הפירעון? ידעתם שהחוק עוזר לייעל תהליכי פשיטת רגל? הנה הסבר קצר על החוק שיעזור לכם להבין את משמעות החוק וכיצד תוכלו להיעזר בו   מה זה

קבלת ציוד
אחסון וציוד
האותיות הקטנות – המדריך להתנהלות מול ספקים

כולנו מכירים את הקטע הזה שביקשתי שירות מספק מסויים או חתמנו על חוזה התקשרות עם ספק אחר וברגע האמת, כשהיינו צריכים סיוע בנקודה מסויימת, נתקלנו בהתנהלות לא נעימה ואפילו דרקונית.

עציצים ומטבעות
עוד מידע
לוקחים משכנתא? תקראו קודם כל על שיטת שפיצר

כשבאים לקחת משכנתא, יש שני גורמים חשובים שצריך להתייחס אליהם: הגורם הראשון הוא גובה המשכנתא. ככל שסכום המשכנתא, כלומר ההלוואה, הוא גבוה יותר, כך הבית שאפשר לרכוש בעזרתה יהיה איכותי

רובה מושט
עוד מידע
כיצד ניתן להתקבל לעבודה באבטחת שגרירות ארה"ב?

חלומם הנכסף של הרבה יוצאי יחידות קרביות, הוא לעבוד בתור מאבטחים בשגרירויות השונות, גם בשגרירות ארה"ב. מעבר לכך שהמשכורת נאה בהחלט והמדים יהלמו אתכם, תוכלו גם להכיר מקרוב אנשים משמעותיים,