נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

עו"ד תעבורה – למה חשוב שהוא יהיה לכם בחיוג מהיר

עורך דין תעבורה

בין אם אתם נמצאים על הכביש כל יום כמה שעות טובות ובין אם אתם מוציאים את הרכב מהחנייה רק אחת לתקופה – עדיין חשוב שתהיו בקשר טוב עם עורך דין תעבורה. התמודדות עם עבירות תנועה ובעיות משפטיות שקשורות לכך, היא חלק כמעט בלתי נמנע בנהיגה, ועורך דין יוכל להיות לכם לעזר. אם אתם רוצים לשמוע עוד על איך עורך דין תעבורה יכול לעזור לכם, קראו את המאמר הבא.

 

ייעוץ משפטי מיידי

תאונות יכולות להתרחש כל הזמן לצערנו, ואנחנו אף פעם לא מצפים לכך מראש. גם סיטואציות תעבורתיות אחרות, כמו עצירה על נהיגה בשכרות או על שימוש בטלפון בזמן נהיגה, הן מצבים נפוצים. אם יש לכם עורך דין תעבורה לצידכם שאתם יכולים להתקשר אליו בכל עת, תוכלו לקבל ייעוץ משפטי מיידי במצב דחוף שמתרחש. גישה מהירה זו לייעוץ משפטי יכולה לעזור לכם להימנע מטעויות נפוצות, לדוגמה הצהרות מפלילות או אי ציות להוראות שוטרים. עו"ד מומחה יוכל להדריך אתכם באינטראקציות עם גורמי אכיפת החוק, להבטיח שזכויותיכם יהיו מוגנות וללוות אתכם בשלבים הראשונים המיידים אחרי שמצב מורכב כלשהו מתרחש.

נוסע שיכור

טיפול בתהליך של עבירות תנועה

עבירות תנועה יכולות לנוע מעבירות קלות כמו מעבר באור אדום ועד לעבירות חמורות יותר כמו תאונות פגע וברח. כל סוג של עבירה היא בעלת עונשים שונים, ביניהם קנסות ולעיתים אף שלילת רישיון. עורך דין תעבורה יוכל לסייע לכם לנהל את התהליך של עבירות התנועה מול הרשויות וגם לעזור להקל על העונשים שיוטלו עליכם באמצעות משא ומתן עם הגופים השונים, ערעור על ראיות ועוד. אם יש לכם עורך דין תעבורה שמטפל בכם, הוא יוכל לעזור להפוך בעיה משפטית גדולה לקטנה יותר, ולפעמים לבטל אותה לחלוטין.

 

טיפול ברישום נקודות

אחת מהדרכים של משטרת ישראל להרתיע מביצוע עבירות תנועה היא שיטת רישום הנקודות. על כל עבירה אתם עשויים לצבור נקודות, וברגע שמצטברות מספיק נקודות הרשויות יכולות לנקוט במספר פעולות. לדוגמה, בין 12 ל-22 נקודות אתם תצטרכו ללכת לקורס נהיגה נכונה ומעל 36 נקודות אתם תקבלו שלילה של הרישיון לשלושה חודשים. הסיטואציות האלה אינן נעימות, אבל עורך דין מומחה בתחום התעבורה שמכיר את כל החוקים והתקנות יוכל לעזור לכם לאפס נקודות, להוריד אותן ועוד. זה לא רק יעזור לכם להיות עם פחות נקודות, זה גם יכול להוזיל בעלויות הביטוח שהמון פעמים מתבססות על רישומים קודמים.

 

לסיכום

אם אתם רוצים לייעל את כל התהליכים שקשורים לנהיגה ועבודה מול הרשויות השונות, כדאי מאוד שתהיו בקשר עם עורך דין תעבורה. לעזרה באופן שוטף או במקרים דחופים נקודתיים- הוא יוכל לעמוד לצידכם, ללוות אתכם בתהליכים השונים, לייעץ לכם ולהקל על עונשים וקנסות.

קונספט של עורך דין תעבורה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא עריכת דין
זירת פשע
מה ההבדל בין רצח להריגה?

מערכות המשפט במדינות שונות מתמודדות עם מגוון רחב של עבירות בתחום הפלילי, כשבראשן נמצאת עבירת הרצח ועבירת ההריגה. אמנם