כלבי קרקס – אטרקציה חינוכית או עניין לא מוסרי?

כלבי קרקס או הופעות של כלבים מאולפים עלולים לעורר בנו שאלות בנוגע למידת המוסריות כשזה נוגע ליחס והטיפול של הכלבים על ידי המאלפים שלהם.

ובכן במאמר הזה תקבלו על כך תשובה שתסייע לכם לקבל את ההחלטה אם להזמין הופעה כזו או ללכת עם הילדים שלכם כמשפחה.

האם זה מוסרי? מה יש לצפות ממופע של כלבים מאולפים ואיך לוודא שאתם הולכים למופע הנכון?

 

האם הופעה של כלבים מאולפים היא עניין לא מוסרי?

אז האם זה מוסרי או לא? התשובה לשאלה הזאת היא תלוי. הופעה שמתבצעת על ידי אנשים מקצועיים, כאלו למשל ששירותו ביחידה צבאית כמו עוקץ או יחידה משטרתית ככל הנראה שניתן לסמוך עליהם שההופעה תתבצע על פי סטנדרטים מקצועיים ואתיים כאחד. במידה והמופע מתבצע על ידי אנשים שאין שום עדות לכך שהם מוסמכים לעשות את מה שהם עושים יהיה יותר בעייתי. מיד נרחיב על כך.

שורה תחתונה, זה תלוי. בעיקרון, לא אמורה להיות בעיה אלא אם כן אכן מדובר באירוע מעט קיצוני בו המאלפים משתמשים באמצעים לא סבירים בעליל.

 

מה לצפות באירוע של כלבי קרקס או כלבים מאולפים?

מופעים כאלה יש בסוגים שונים ומגוונים שכן זה תלוי בסוג המאלפים והמופע שהם רוצים להרים עבורכם. מופע כלבים בסגנון קרקס יכלול המון פעילויות משעשעות ומשימות מצחיקות שהכלבים יבצעו ויגרמו לקהל לשאול איך המאלפים הצליחו לגרום לכלבים האלו לעשות את מה שהם עושים?

מצד שני ישנם כלבי עוקץ שמוכשרים לעשות דברים של כלבי תקיפה או שמירה, פחות סגנון קרקסי אך בהחלט לא פחות מרשים ומהנה מאוד, עשוי אפילו להתאים לילדים יותר מבוגרים או מבוגרים בלבד.

 

איך לוודא שההופעה תהיה על ידי אנשים מקצועיים ואחראיים?

כמו שציינו בפסקה הראשונה, מופע טוב וכמובן מוסרי יהיה תלוי כמובן בעסק או צוות שמפיק את האירוע מה שאומר שצריך לעשות שיעורי בית טובים לפני שהולכים למופע כזה. המופעים שמבוצעים על ידי יחידות כלבנים או יוצא צבא ככל הנראה אלו המופעים הבטוחים ביותר.

כמובן שמאלף ממש לא חייב להיות ביחידה צבאית ומה שעליכם לעשות הוא בעיקר לחפש אחר ביקורות ברשתות החברתיות או באתרים שונים שיכולים לתת לכם עדות שהמתפעלים של מופע הכלבים לא רק טובים במה שהם עושים אלא גם הם מוסמכים לעשות זאת ומשתמשים רק באמצעים סבירים ואתיים.

אנחנו מקווים שהצלחנו לענות כאן על כותרת המאמר, נסכם שהתשובה צריכה להיות שמופעי כלבים בהחלט אמורים להיות מוסרים ומהנים. אם זה בכל זאת מדאיג אתכם כמובן שאנחנו ממליצים לכם לעשות את הבדיקה ורק במידה ואתם משוכנעים שמדובר באנשים אמינים אז ללכת למופע כזה זה לגיטימי.

במידה ואתם מחפשים מוצרים עבור הכלב שלכם או חיות מחמד אחריות שיש לכם אנחנו ממליצים לכם לבקר באתר של chowchow, תוכלו למצוא שם מגוון של מוצרים ומאכלים, למגוון צרכים ובמגוון מחירים.

 

איש במה

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
לחיצת יד
ביטוחים
האם ביטוח הרכב הכי זול הוא גם הכי משתלם?

כאשר אנו רוכשים רכב חדש, אחת השאלות המתבקשות היא איזה ביטוח רכב כדאי לעשות. אנשים רבים מתייחסים רק לפן הכספי, ובוחרים בביטוח הרכב הזול ביותר שמצאו. בחירה זו עלולה לגבות

5 דברים שיכולים להכשיל פרויקט קידום אתרים

ישנם מכשולים רבים שעומדים בפני משווקים אינטרנטיים אשר מעוניינים לקדם את האתרים שלהם.  רבות מהבעיות צצות כאשר אין אסטרטגיה מתאימה או בעיה טכנית של האתר עצמו ולעתים אף נובעות מאסטרטגיות

טופס
חוק ועורך דין
חמשת השלבים שבין חקירה פרטית לגירושין

חקירות פרטיות הן בדרך כלל שלב מאוחר יחסית בחשדות כלפי בן או בת הזוג, שבמסגרתן מבקשים בני הזוג לאמת או להפריך את חששותיהם כדי שיוכלו לקבל החלטה נבונה לגבי המשך

תכשיטים וטיפים
מקור השם "צמידי טניס"

צמיד טניס הוא תכשיט פופלרי אשר נמכר בכל רחבי העולם בהיקפי הענק. מה מקור השם ומדוע הוא מהווה את אחד התכשיטים הקלאסיים ביותר בכל הזמנים? להלן כל הפרטים.   צמיד