האותיות הקטנות – המדריך להתנהלות מול ספקים

כולנו מכירים את הקטע הזה שביקשתי שירות מספק מסויים או חתמנו על חוזה התקשרות עם ספק אחר וברגע האמת, כשהיינו צריכים סיוע בנקודה מסויימת, נתקלנו בהתנהלות לא נעימה ואפילו דרקונית.

מפה התחילה סאגה מופרכת של שיחות עם מנהלים בכירים, בקשות חוזרות ונשנות והעצבים והלחץ בעבעו בכם לאורך כל התהליך כשבסופו, ברוב הפעמים, לא קיבלתם את מה שרציתם.

ההתנהלות המרתיחה הזו נובעת בדרך כלל מהאותיות הקטנות שנמצאות בחוזים שאנחנו חותמים עליהם, ולכן חשוב לדעת בכל פעם מחדש לקראת מה אנחנו הולכים.

אז כדי לדעת למה לצפות וכדי לצמצם את ההפתעות הלא נעימות האלו, קבלו את כל מה שצריך לדעת על האותיות הקטנות – המדריך להתנהלות מול ספקים.

 

"סליחה, זאת ממש רמאות!"

פעמים רבות כאשר אנחנו נתקלים בהתנהלות הלא נעימה מצד הספקים, מרגיש לנו ממש כאילו רימו אותנו. במקרים מסויימים התחושות האלו בהחלט מוצדקות ונובעות מתוך התנהלות לא מקצועית של הספק, אולם העניין הוא שבמקרים אחרים – לא מדובר ברמאות, אלא רק בחוסר ידיעה שלכם על מה אתם חתומים. מכאן מתחילות הבעיות האמיתיות.

 

האותיות הקטנות – המדריך להתנהלות מול ספקים

בכל מה שקשור בהתנהלות מול ספקים חשוב לדעת דבר אחד מרכזי ועיקרי – כמו שאתם רוצים להגן על עצמכם, ככה גם הספקים רוצים להגן על עצמם. זה אומר שבדרך כלל חוזי עבודה יכילו סעיפים שבאים גם לטובתכם אך גם לטובת החברה. לכן, כדי לוודא שהסעיפים כתובים בצורה הוגנת ולא עלולים חלילה לבוא בעוכריכם, חשוב לקרוא היטב כל חוזה עבודה לפני שחותמים.

 

חוזים הם דבר קשיח רק אחרי שהם נחתמים

חשוב לזכור בהתנהלות מול ספקים שגם אם אתם מקבלים חוזה מסויים לחתימה, עד שלא חתמתם – יש עוד אפשרות לשנות אותו. זה אומר, למשל, שאם תקראו אותו כמו שצריך אתם יכולים להוסיף תיקוני סעיפים ולהסב את תשומת לב הספק לגביהם, ולבקש ממנו לשנות את הסעיף המקורי ולהחליף אותו לסעיף שלכם, או לפחות להגיע לפשרה כלשהי. לא תמיד זה יעבוד ויש סיכוי שיגידו לכם לא, אבל מה אכפת לכם לנסות?

 

הכי חשוב ומעל הכל – בחירה בספקים אמינים

עוד לפני שמדברים על האותיות הקטנות בהתנהלות מול ספקים, חשוב בראש ובראשונה לוודא שאתם בוחרים בספקים אמינים שיש עליהם מספיק המלצות ברחבי הרשת וממכרים שלכם. בדרך כלל ספקים אמינים יחזיקו בחוזים הוגנים שלא יהיה לכם כל צורך לשנות, וגם אם כן – לפחות תיתקלו בשירות נעים ומסביר פנים בזמן השינוי.

בתחום ההובלות חברת פיקאפ היא אחד הספקים האמינים ביותר שתוכלו למצוא, ואם תיכנסו לאתר של פיקאפ דף הבית יוכל לפרט לכם יותר על פעילות החברה, סוגי ההובלות, פרטים ליצירת קשר וכמובן המלצות מלקוחות קודמים. שיהיה בהצלחה!

 

ספק

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
רגל
כללי
הדפסה תלת מימד של איברים

אנחנו מניחים ששמעתם לפחות פעם או פעמיים בחיים על המושג מדפסת תלת מימד. מרגע כניסתה של מדפסת תלת מימד לחיינו, מגוון תעשיות פונות אליה לשם ייצור המוני של מוצרים, וגם

מים זורים
תיקון והחלפות
שחרור סתימות ביוב איך כמה למה

לסתימות ביוב יש השפעה ישירה על איכות החיים שלנו. מערכת הביוב מאפשרת לנו שגרת חיים תקינה, ולעתים- רק כשמתעוררת שם בעיה, לפתע אנו מבינים זאת. ישנן סתימות ביוב ביתיות שלרוב

קונדומים
חיי מין
מבחר דילדואים שיחממו לכן את החורף

אם גם אתן, כמו לא מעט זוגות לסביות אחרות, מרגישות לאחרונה שחיי המין שלכן השתנו, הגיע הזמן שתעשו משהו בנידון. עם השנים המשיכה המינית יורדת, הופכת לברורה יותר ולא פשוט

אנשי שרות
3 שיטות להדברת טרמיטים

למרות שלא הרבה ישראלים מכירים את המזיק הזה או שמעו על טרמיטים בישראל, הם יכולים להפוך לתופעה מאוד לא נעימה אם הם יגיעו אליכם הביתה. טרמיטים עושים נזק רב לרהיטים